En ukendt skuespillerinde fra Florida har eftersigende lagt krop til at bære den pædofilitiltalte sangers børn. Aftalen skulle være kommet i stand, efter at kvinden sendte et fanbrev til Michael Jackson, hvori hun erklærede ham sin fulde støtte og opbakning. Det fik sangeren til at spørge, om hun ville være rugemor for hans børn. Michael Jacksons talskvinde benægter, at han skal være far igen, og vil ikke kommentere sagen yderligere. Michael Jackson er i forvejen far til tre børn: Prince Michael I, Prince Michael II og Paris Michael. Ekskonen Debbie Rowe er mor til to af børnene, men må ikke se dem, mens Prince Michael II blev født af en ukendt rugemor.
Læs videre for 1 kr.
Du er godt i gang – få adgang til hele artiklen, alt på politiken.dk og dagens e-avis i en måned for kun 1 kr. Ingen binding.
Bliv abonnent nuAllerede abonnent? Log ind
Mest læste
-
Han er simpelthen fejlcastet som Spangs afløser
-
Trump: USA får »permanent kontrol over sikkerheden« i Grønland med ny aftale
-
Politikens USA-korrespondent: Grønlandsaftale ligner en blød landing
-
Von der Leyen var knap færdig med sin tale, før jungletrommerne gik i danske medier
-
Hun investerede gennem en platform, Mads Mikkelsen tilsyneladende havde anbefalet. To måneder senere var hele hendes opsparing væk
-
Disse 5 fødevarer skal du spise for at holde tarmen sund
1
2
3
4
5
6
Indholdet fortsætter efter annoncen
Annonce
Debatindlæg af Ida Strand
Indholdet fortsætter efter annoncen
Annonce