Få avisen i weekenden og fuld digital adgang for 199 kr./md. i op til 6 måneder.

Instruktør: 'Alle for to' bliver sjovere end etteren

Genforening. Producent Ronnie Fridthjof, komikerne/skuespillerne Jonatan Spang, Rasmus Bjerg og Mick Øgendahl samt instruktør Rasmus Heide er klar til endnu en omgang halvkriminelle løjer.
Genforening. Producent Ronnie Fridthjof, komikerne/skuespillerne Jonatan Spang, Rasmus Bjerg og Mick Øgendahl samt instruktør Rasmus Heide er klar til endnu en omgang halvkriminelle løjer.
Lyt til artiklen

Timo, Ralf og Nikolaj er tilbage.

De småkriminelle drengerøve, som knap 400.000 biografgængere lærte at kende i komedien 'Alle for en', har flere eventyr i sig, mener filmselskabet Fridthjof Film.

Læs videre for 1 kr.

Du er godt i gang – få adgang til hele artiklen, alt på politiken.dk og dagens e-avis i en måned for kun 1 kr. Ingen binding.

Bliv abonnent nu
Allerede abonnent? Log ind
Stopskilt_glad
Send os en hilsen

Er du en af dem, der forbinder sommerferien med sydeuropæisk sol og varme?

Eller har de stigende temperaturer og klimaforandringerne ændret dine ferievaner?

Send os et digitalt postkort og fortæl os om din ferie. Hvor er du? Hvor varmt er der? Har du gode tip til at håndtere varmen?

Så samler vi læsernes poskort.

© Alt materiale på denne side er omfattet af gældende lov om ophavsret. Læs om reglerne her